CAREER

Το οινοποιείο Λυραράκης επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο για την θερινή σεζόν 2022

Περιγραφή θέσης εργασίας :
Υπάλληλος υποδοχής- ξενάγησης στον επισκέψιμο χώρο του οινοποιείου
     Περιγραφή θέσης εργασίας:
• Ξενάγηση επισκεπτών στην κάβα και τους αμπελώνες.
• Οργάνωση,προετοιμασία του χώρου γευσιγνωσίας πριν και μετά την αναχώρηση των επισκεπτών.
• Παρουσίαση κρασιών και γευστική δοκιμή.
 Απαιτούμενα προσόντα:
• Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
• Δίπλωμα οδήγησης και αυτοκίνητο.
• Άνεση στην επικοινωνία- ευχάριστη προσωπικότητα.
• Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα εκτιμηθεί επιπλέον.
Επιθυμητά προσόντα:
• Γνώση  ενδιαφέρον για το κρασί-,παρακολούθηση σχετικών σεμιναρίων (WSPC level 1,2 ή Hestia Advanced Certificate)
• Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας.
• Ομαδικότητα/αντίληψη.
Προσφέρουμε:
• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.
• Πλήρη απασχόληση.
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με βάση τα προσόντα σας.
• Εξέλιξη & Γνώση στον χώρο του κρασιού.
Επικοινωνία : georgedoulos5@gmail.com ή κιν : 6987933437