ΚΑΡΙΕΡΑ

Το οινοποιείο Λυραράκης επιθυμεί να προσλάβει 2 υπαλλήλους για την θερινή σεζόν 2024

Περιγραφή θέσης εργασίας :
Υπάλληλος υποδοχής- ξενάγησης στον επισκέψιμο χώρο του οινοποιείου
     Περιγραφή θέσης εργασίας:
• Ξενάγηση επισκεπτών στην κάβα και τους αμπελώνες.
• Οργάνωση,προετοιμασία του χώρου γευσιγνωσίας πριν και μετά την αναχώρηση των επισκεπτών.
• Παρουσίαση κρασιών και γευστική δοκιμή.
 Απαιτούμενα προσόντα:
• Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
• Δίπλωμα οδήγησης και αυτοκίνητο.
• Άνεση στην επικοινωνία- ευχάριστη προσωπικότητα.
• Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα εκτιμηθεί επιπλέον.
      Επιθυμητά προσόντα
• Γνώση  ενδιαφέρον για το κρασί-,παρακολούθηση σχετικών σεμιναρίων (WSPC level 1,2 ή Hestia Advanced Certificate)
• Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας.
• Ομαδικότητα/αντίληψη.
       Προσφέρουμε:
Το οινοποιείο Λυραράκη προσφέρει άριστο εργασιακό περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης, 5 ημέρες εργασίας και 2 ρεπό την εβδομάδα.
Επικοινωνία : georgedoulos5@gmail.com ή κιν : 6987933437